середа, 21 жовтня 2015 р.

Іспанія - Барселона жовтень 2015

Поїхати до Іспаніі ми вирішили з двох причин, я сподівався застати залишки курортного сезону, та жінка знайшла дешевий лоукост Wizzair з Вроцлава до Барселони за 25 евро. Дати - з 11 по 18 жовтня 2015 року.

Шукали білети через http://www.skyscanner.com.ua а потім уточняли на сайтах лоукостерів. У лоукостерів є такий прикол, якщо робиш онлайн регістрацію, то ще безкоштовно, якщо забув зробити, то в аеропорту це коштує 50 евро.

Далі замовили тачку на прокат, ось через цей сайт http://www.economycarrentals.com. Брали в Барселоні в аеропорту, віддавали в Жироні теж в авіапорту. Тут теж свої приколи. Ми вибрали Reno Clio в прокатній конторі під назвою SolMar на 8 днів. Нам на сайті вони написали що це коштує 56 евро. Коли приїхали її забирати, нам кажуть, у вас 2 опції – доплачуете 78 евро и берете повний бак, повертаєте пустий бак і неповна страховка, друге,  берете повний бак, повертаєте повний бак і у вас повна страховка і платите 112 евро. Ми вибрали другий варіант, так як бензин дарувати не хотілось, плюс чіплялись би до дрібних подряпин. Короче вийшло 56+112 = 168 евро. Нам дали Wolswagen Polo с пробігом 8 тис км. Тачки на прокат там всі на вигляд новенькі.

Всі ці ресурси нам підказав, наш сусід, великий мандрівник, дай Бог йому здоровя.
Також ми с собою взяли палатку, спальники, газову горєлку та надувний матрас и ночували в кемпінгах, а іноді і на шару де придеться. Кемпінги нам коштували від 20 до 28 евро за ніч с палаткою на 2-х. Бачили багато таких, у кого було складне спальне місце на даху автомобіля, це щоб у кемпінгах не платити за палатку.

Їжу купляли в маркетах, нам дуже сподобалась Маркадонна. Там із цікавого хамон. Самий дешевий 15 евро за кг, нормальний більш смачний 45, але і за 15 теж непоганий. Дешеві олівки, багато смачних десертів, смачні булочки як солодкі так і несолодкі і дуже смачний йогурт  ананасно-кокосовий(до цього ми такого ніде не бачили),

 Також пару раз обідали в ресторанчиках, це в районі 20евро на двох. Дуже рекомендую спробувати запечену дораду – фірмову рибу іспаніі.

Короче бюджет на двох в нас вийшло 750 евро на 8 днів.

Ось карта нашого маршруту


самі офигенні точки обведенні червоним. Причому про них мало хто знає, за винятком всім відомого Монсерату. На деякі ми потрапили випадково, деякі нам підказали місцеві, ну про це далі.

Ми вже давно зрозуміли, що самі гарні враження можна здобути мандруючи авто. Перед поїздкою я гуглив як мандрувати з палатками, і мені сподобався ось цей опис
Там чел проїхав 1600 км за 10 днів. Барселона-Мадрід-Малага. Ми такі рекорди ставити не збирались, багато зупинялись, і їздили тільки по каталоніі, Але заїхали в парочку таких місць, що думаю дадуть фору відомим крутим місцям андалусіі. Мене, чесно кажучі, бродіння і поглядання архітектури в містах трохи напрягає, із такого ми були тільки в Барселоні і Тарагоні. Зате я люблю красоти природи, гарні узбережжя та гори – тут ми облазили більше місць.

Ну. Поїхали, день перший,Барселона.
Ми кинули тачку на околиці та сіли і поїхали в метро до центра. Треба брати квиток Т10, він дешевий і по ньому можна ходити в двох, провів сам, передав другому.
Фото
Там дуже розгалужене і класне метро, також поміж гілками в метро ще є і потяги. Ми трохи переплутали і сіли в такий потяг і він нас довіз до станції Площа Іспанії, а не в готичний квартал ,як ми планували. Але я не скільки не жалкую. Ми пройшли парком Sent Montjuic до моря, відкрили для себе багато цікавішого, ніж затоптані туристичні місця.

Оце така дитяча пісочниця. По жолобах лється вода з піском і діти з задоволенням копирсаються в цому бруді )))

Тут коли вийшли на панорамну площадку я сняв відеоДійшли до пляжу, скупались, вода десь 21 градус, бадьора. Там у них нема роздягалень. Але ніхто не париться, переодягаються у всіх на очах, половина жінок – топлес. Ну і пляжи всі безкоштовні і всюди є прісний душ. Море все ж дуже солене. Пройшлись вуличками і пофоткали будівлі
Потім встигли подивитись Саграде де Фамілія, але там такі товпи китайців, ну і 5 хвилин щоб подивитись достатньо. Конешно розміри вражають, і це ще 2 головні високі башти не побудовані.
Немає коментарів:

Дописати коментар